آموزش وردپرس

پوستر جدید شهید مهدی بیدی + جدیدترین عکس شهید مهدی بیدی

پوستر سی و هشتم مدافعان حرم   ، دومین پوستر شهید والا مقام مهدی بیدی
تقدیم به مردم شهید پرور سبزوار و خانواده شهید ،
شهادت این دلیر مرد شیعه را به محضر حضرت بقیه الله العظم ارواحنا بفداه ، رهبر انقلاب ، همسر و سه فرزند شهید ، ملت شهید پرور ایران و اهالی سبزوار تبریک عرض میکنیم .

ایشان در وصیتشان که به فرزندشان و حجت الاسلام سید باقر اسلامی خواه داشتند اعلام کرده بودند که چند روزی دیگر شهید خواهند شد طریقه تشییع و محل خاکسپاری را به یادگار دوران دفاع مقدس ، سید باقر اسلامی خواه درمیان گذاشتند و گفتند بلافاصله پس از خبر شهادت دست به کار شوید .

ایشان جز افرادی بودند که به خاطر وضعیت سوریه مستقیما به منطقه رفتند و عاشق حضرت زینب (س) به زیارت حرم حضرت زینب سلام الله علیها نرفتند و پس از یک روز به شهادت رسیدند و به خاک شیعه پرور ایران بازگشتند ، خانواده شهید خبر نداشتند که قرار است مهدی در سبزوار خاکسپاری شود ولی پس از شنیدن وصیت نامه ایشان ، از این امر رضایت داشتند.

شهید مهدی بیدی خبر شهادتش را به چند نفری دیگر ازجمله سید باقر اسلامی خواه گفته بود . گویی این شهادت یک نوع قربانی شدن اختیاری برای حضرت زینب است . السلام علیک یا زینب کبری سلام الله علیها ! من راهم قربانی کن ! چقدر قربانی شدن برای شما دلچسب است .

شهید مهدی بیدی از بسیجیان مخلص شهر تهران بود ایشان به شغل رنگ کاری مشغول بود و از ایشان سه فرزند همچون نگین انگشتر به یادگار مانده است . پیکر ایشان ضمن تشییع در تهران ، سبزوار در روستای بید خاکسپاری شد .

پوستر جدید شهید  مهدی بیدی
عکس شهید مدافع حرم مهدی بیدی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *